Lektoři ve studiu

Různorodý přístup jednotlivých lektorů nabízí možnost zakoušet rozmanitost v rámci jógové praxe a přináší nové vhledy a zkušenosti.

Vyzkoušejte, co s vámi souzní a obohaťte svou praxi s lektory v Atha Yoga studiu.

Těšíme se na společnou praxi.

Adam Svoboda

Adam Svoboda

lektor, Vinyasa jóga

S jógou jsem se poprvé setkal před lety na lekci spirální jógy, a i když jsem o józe prakticky nic nevěděl, bylo to pro mne jako bych se vrátil k něčemu, co už vlastně dávno znám. Zvláštní klid, podmanivá atmosféra a překvapivě přirozený sanskrt jako starý známý. Jógová praxe se pak rychle dostala z podložky i do ostatních částí mého života. V současnosti je pro mne jóga něco jako průvodce, který mne vede životem dál a dál. Z odporu k přijetí, z napětí ke klidu, z vnějšího zpátky k sobě. Stále se učím, často dělám chyby, někdy takové až se musím smát sám sobě. Stejně často ale taky žasnu nad moudrostí a krásou života takového, jaký je. Bude mi ctí, budete-li nějakou dobu součástí tohoto příběhu.  
 
Mimo jógu mne baví sport obecně, dále pak příroda, moře, hory, knihy a v neposlední řadě má rodina. Zajímám se rovněž o psychologii a alternativní způsoby léčby, miluji ticho, klid a nicnedělání.     

 

Eva Pelechová

Eva Pelechová

lektorka Vinyasa jóga, těhotenská jóga

Jmenuji se Eva Pelechová (za svobodna Madziová), a své jógové praxi se věnuji už přes 15 let. 

Jóga má pro mě mnoho krás a spoustu podob a při jejím poznávání jsem před 7 lety absolvovala kurz instruktora hatha jógy. Každé období života sebou nese jinou energii a tak se rozšířil okruh mých zájmu a jsem certifikovaný lektor i na vinyasa jógu, jin jógu a těhotenskou jógu.
Velmi ráda do dynamické vinyasy zapojuji klidné jin jógové prvky a tím pro mě vzniká vyvážený celek.
Vedená relaxace je nezbytnou součástí každé mé lekce. Absolvovala jsem mnoho školení a seminářů s tématem relaxace a jóga nidra, abych vás mohla co nejpříjemněji provést tou pomyslnou třešničkou na dortu jógové lekce.
Hlas má vibraci a slovo má svou sílu a já věřím, že když se správně použijí, můžou se dít divy.
Nevynikám zpěvem manter, ale bude mi ctí Vás svým hlasem provést ne jen lekcí jógy, ale zavést Vás i do hlubin příjemného uvolnění.
Na sociálních sítích mě najdete pod názvem „Jóga s Evou“.
Lucie Srncová

Lucie Srncová

lektorka, Jemná vinyasa jóga

Na mých lekcích jemné jógy se snoubí protažení, dech a relax. Vše probíhá v pomalém tempu, abyste se mohli soustředit na koordinaci pohybu a dechu. Učíme se vnímat, co nám naše tělo říká. Díky pozicím, které provádíme příznivě působíme na meridiány (energetické dráhy ) v našem těle.

V osobním životě jsem máma dvou dětí. Pracovně jsem našla uplatněni ve školce, kde pracuji jako asistent pedagoga. Ve volnem čase masíruji a věnuji se jógové praxi. Aktuálně studuji také TCM (Tradiční čínská medicína). Mam ráda toulky přírodou, vykuřovadla a osobní rozvoj.

Monika Žídková

Monika Žídková

lektorka, Vinyasa jóga, Yin jóga

Jsem lektorkou Vinyasa a Jin jógy, jako dvou možných forem jógy a zároveň polarit, které vyvažuji. Čerpám inspiraci z jógové terapie, z dechu, přírody, z knih a od dětí, které jsou pro mě zdrojem moudrosti. Jógu vnímám jako řád a průvodce filozofického i praktického. Předávám jen to, co je součástí mé praxe a života, ale nikdy bych nikomu netvrdila, že je to univerzální řešení pro všechny. Naopak – není nic hodnotnějšího, než si najít to, co funguje vám a co vás udělá spokojenými.

Lektorské oprávnění a vhled do klasické jógy jsem získala v letech 2014-2015 na Školení pro učitele jógy II. třídy v Českém svazu jógy (Praha). V roce 2019 jsem absolvovala kurz Yin jógy (50 hodin) pod vedením Angely Jervis Read. V době covidu jsem prošla ročním online výcvikem Prana Flow jógy s Shivou Reou a aktuálně dálkově studuji jógovou terapii na UK v Praze. 

“Yoga is both – our essence and the way to re-member our essence.”

Shiva Rea

Adresa studia:

ATHA YOGA – Lucie Formanová
Masarykovo nám. 50/31
70200 Moravská Ostrava

Kontakt

Email: athayoga.eu@gmail.com
Tel: +420774319609

 

Můžete mě sledovat na: